Dara Cafe - MARDİN

HAKKIMIZDA

Cafemiz 2008 Ağustos ayından beri hizmetinize sunulmuş olup; her geçen yıl siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Yazlık ve kışlık olmak üzere iki bölüm olarak dizayn edilmiştir. Yazlık bahçelerimiz sıcaklardan bunaldığınızda aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz huzurlu bir ortama sahiptir.

 

Dara Cafe, şehrin ve işin günlük karmaşasından uzaklaşıp birlikte arkadaşlarınızla sizlere sıcak ve samimi ortamın keyfini çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat yaratıyor. Gün sonunda iş arkadaşlarınızla düzenleyebileceğiniz özel organizasyonlarınız için bahçemizde dilediğiniz gün ve saatlerde kullanmaya olanak sağlıyor.

 

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Dara Cafe hizmetinizde. Dara Cafe olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Dara Cafe olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

REZERVASYON
0 (482) 212 98 25
info@mardindaracafe.com
13 Mart Mah. Hükümet Konağı Bahçesi Yenişehir / MARDİN
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.